Vizio V20-J8B-RB 2.0 24" Compact SoundBar
Factory Reconditioned
Limit 3 per customer
Features
  • DTS Virtual:X – Sound Enhancement for room-filling, floor-to-ceiling virtualized sound
  • 70Hz – 20kHz Frequency Response – Wide, natural frequency response means you can hear what the artist intended.
  • Included components: Remote, Power Cord
Warranty:
90 Day VIZIO Warranty
Specs
In the Box:
  • (1) Vizio V20-J8B-RB 2.0 24" Compact SoundBar
  • (1) Remote
  • (1) Power Cord
Specs
In the Box:
  • (1) Remote
  • (1) Power Cord
Sales Stats
Speed to First Woot:
4h 10m 47.774s
Purchaser Experience
  • 0% first woot
  • 11% second woot
  • 0% < 10 woots
  • 22% < 25 woots
  • 67% ≥ 25 woots
Purchaser Seniority
  • 0% joined today
  • 0% one week old
  • 0% one month old
  • 0% one year old
  • 100% > one year old
Quantity Breakdown
  • 89% bought 1
  • 11% bought 2
  • 0% bought 3
Percentage of Sales Per Hour
0%
0%
0%
0%
11%
0%
11%
22%
0%
0%
22%
0%
0%
11%
11%
0%
0%
0%
11%
0%
0%
0%
0%
0%
Percentage of Sales Per Day
78%
0%
0%
0%
11%
0%
11%
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Woots by State
zero wooters wootinglots of wooters wooting
Best sellers in Electronics
Deals our customers love best.
    (24 PACK) Energizer MAX AAA Alkaline Batteries
    (48 Batteries) Energizer MAX AA Alkaline Batteries
    (NEW) 2-PACK Motorola T110 Talkabout Radios, 16 Mile Range
    (4 PACK) Energizer 2032 Batteries - 3V Lithium Coin Batteries