QN100QN80F
Limit 2 per customer
Features
  • BRINGS SMOOTH MOTION TO SPORTS AND TEAR-FREE GAMING: Experience smooth visuals and elite speeds for VRR gaming at up to 4K 144Hz**.
12 Month Limited Samsung Warranty
Hey you! We like a big awesome TV, but we also like an awesome valid phone number so that we can schedule and deliver this big awesome TV!  (For any TV OVER the size of 55", please include a valid phone number and physical shipping address for CEVA (ground freight carrier) to schedule a delivery appointment.)
Specs
Full Samsung Specs
What's in the Box:
  • (1) QN100QN80F
  • (1) User Manual
  • (1) Solar Cell Remote - TM2560E
  • (1) Power Cable
Specs
Full Samsung Specs
What's in the Box:
  • (1) QN100QN80F
  • (1) User Manual
  • (1) Power Cable
Sales Stats
Speed to First Woot:
117d 14h 30m 40.336s
Purchaser Experience
  • 17% first woot
  • 17% second woot
  • 17% < 10 woots
  • 11% < 25 woots
  • 39% ≥ 25 woots
Purchaser Seniority
  • 17% joined today
  • 0% one week old
  • 6% one month old
  • 6% one year old
  • 72% > one year old
Quantity Breakdown
  • 100% bought 1
  • 0% bought 2
Percentage of Sales Per Hour
0%
6%
6%
0%
0%
0%
0%
6%
0%
11%
6%
11%
11%
0%
11%
6%
6%
6%
6%
0%
0%
6%
0%
6%
Percentage of Sales Per Day
22%
6%
6%
28%
22%
6%
11%
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Woots by State
zero wooters wootinglots of wooters wooting
Best sellers in Electronics
Deals our customers love best.
    (24 PACK) Energizer MAX AAA Alkaline Batteries
    (48 Batteries) Energizer MAX AA Alkaline Batteries
    (4 PACK) Energizer 2032 Batteries - 3V Lithium Coin Batteries
    (8 PACK) Energizer MAX D Alkaline Batteries
(NEW) 2025 Samsung 100" Class Neo QLED 4K Smart TV