Hisense 100L5G-RB 100" 4K Smart Laser Short Projector (100L5G-RB)
Factory Reconditioned
100L5G-RB
100"
Limit 3 per customer
Features
***Please note the screen is not included with this projector.***
  • Brightness Level 2700 Lumens
  • Motion Rate 60 Hz
  • Resolution 4K 3840 x 2160
  • Dynamic contrast 1,000,000:1
  • Light Source Lifetime 25,000+ Hours
Warranty: 90 Day Hisense Warranty
Specs
In the Box:
  • (1) Hisense 100L5G-RB 100" 4K Smart Laser Short Projector
Specs
In the Box:
Best sellers in Electronics
Deals our customers love best.
    (48 Batteries) Energizer MAX AA Alkaline Batteries
    (24 PACK) Energizer MAX AAA Alkaline Batteries
    (NEW) 2-PACK Motorola T110 Talkabout Radios, 16 Mile Range
    (4 PACK) Energizer 2032 Batteries - 3V Lithium Coin Batteries
Hisense 100L5G-RB 100" 4K Smart Laser Short Projector